شخصیت ایران سیگار مالیات برنامه دخانیات

شخصیت: ایران سیگار مالیات برنامه دخانیات دخانیات فرار مالیاتی مبارزه با قاچاق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فغانی ممنوع‌التصویر شد؟

بعد از موفقیت‌های پی‌درپی تیم داوری کشور عزیزمان ایران در رقابت‌های جام‌جهانی، بازگشت بی‌سروصدای این تیم به کشور عزیزمان ایران از اتفاقات عجیب بعد از تورنمنت بو

فغانی ممنوع‌التصویر شد؟

فغانی ممنوع التصویر شد؟

عبارات مهم : ایران

بعد از موفقیت های پی درپی تیم داوری کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی، بازگشت بی سروصدای این تیم به کشور عزیزمان ایران از اتفاقات عجیب بعد از تورنمنت بود.

به گزارش ایسنا، «همشهری» در ادامه نوشت: علیرضا فغانی و کمک هایش چهار بازی را در جام جهانی روسیه با نمره اوج قضاوت کردند که آخرین قضاوت آنها در بازی رده بندی بود. درخشش این تیم داوری در طول جام جهانی بازتاب زیادی در رسانه های کشور عزیزمان ایران داشت و دوربین های تلویزیون هم بارها به سراغ این تیم موفق رفتند. کار به جایی رسید که حتی بعضی ها عنوان «موفق ترین نماینده های آسیا» را به این تیم دادند و مدیران جهت تبریک به تیم داوری به صف شدند.

در راس آنها هم سلطانی فر وزیر ورزش و صالحی امیری مدیر کمیته ملی المپیک بودند که در خبر های جداگانه ای عملکرد تیم داوری کشور عزیزمان ایران در جام جهانی را ستودند. بسیاری از اشخاص فوتبال و حتی سینما هم در اینترنت از این عملکرد تمجید کرده اند.

فغانی ممنوع‌التصویر شد؟

اما تمام مصاحبه ها و گزارش های تلویزیونی فقط تا قبل از بازی رده بندی ادامه داشت. بعد از این بازی و به خصوص در هنگام بازگشت داوران به کشور هیچ اثری از مصاحبه و تصویر این مردان در صداوسیمای کشور عزیزمان ایران نبود. اتفاقی که شائبه ممنوع التصویر شدن فغانی را نیرومند و نیرومند تر کرد و حالا صحبت از این است که همان چند فریم تصویر دردسرساز باعث شده است تصویر موفق ترین ایرانی حاضر در روسیه از صفحات تلویزیون محو شود.

فغانی در فاصله میان بازی های سوم و چهارمی که داوری کرد روی سکوهای ورزشگاه خوش وبش گرمی با یکی از همکارانش داشت که تصویرهای این خوش وبش به وسیله یکی از عکاسان ایرانی ثبت شد و در اختیار رسانه ها قرار گرفت. طی روزهای بعد، فغانی در گفت وگو با رسانه ها این اتفاق را کم اهمیت خواند و گفت توجهی به این عنوان ندارد.

بعد از موفقیت‌های پی‌درپی تیم داوری کشور عزیزمان ایران در رقابت‌های جام‌جهانی، بازگشت بی‌سروصدای این تیم به کشور عزیزمان ایران از اتفاقات عجیب بعد از تورنمنت بو

او تاکید کرد که بسیار بعید می داند این تصویر ها دردسری برایش ایجاد کنند ولی اگر زیاد روی این عنوان مانور داده شود حتی به مهاجرت از کشور عزیزمان ایران فکر خواهد کرد تا کارش را در جای دیگری از دنیا ادامه دهد. حالا در نخستین ساعات ورود علیرضا فغانی به ایران، به نظر می رسد عنوان همان قدر که جهت او کم اهمیت بوده جهت مسئولان بالادستی از اهمیت بالایی برخوردار است.

باید دید فغانی به ممنوع التصویر شدن در تلویزیون کشور عزیزمان ایران چه واکنشی نشان خواهد داد. هر چند ممنوع التصویر شدن در تلویزیون کشور عزیزمان ایران موضوعی نیست که از سازوکار مشخص و قاطع و قانونمندی برخوردار باشد و هیچ مرجعی جهت آن حکم رسمی صادر کند.

این ممنوعیت در تلویزیون کشور عزیزمان ایران یک تصمیم غیررسمی است که به وسیله بعضی از مسئولان انجام می شود و بعضی دیگر از آن ابراز بی خبری می کنند. به یاد بیاورید ممنوع التصویر شدن حمید استیلی را به علت گفت وگو با یک رسانه فارسی زبان خارج از کشور. محرومیت فغانی هم اتفاقی است که در همین پرونده می گنجد. پرونده ای که هیچ کس پای احکامش را امضا نمی کند ولی همه از آن تبعیت می کنند؛ لااقل جهت یک مدت محدود.

فغانی ممنوع‌التصویر شد؟

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | ممنوع | ایرانی | ممنوعیت | رسانه ها | تلویزیون | تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog